2001OB Buklet Setleri

2002OB Buklet Setleri

2003OB Buklet Setleri

2004OB Buklet Setleri

2005OB Buklet Setleri

2006OB Buklet Setleri

2007OB Buklet Setleri

2008OB Buklet Setleri

2010OB Buklet Setleri

2011OB Buklet Setleri

2012OB Buklet Setleri

2013OB Buklet Setleri

2014OB Buklet Setleri

2015OB Buklet Setleri

2016OB Buklet Setleri

2017OB Buklet Setleri

2018OB Buklet Setleri

2019OB Buklet Setleri

2020OB Buklet Setleri

2021OB Buklet Setleri

2022OB Buklet Setleri

Müşterilerine konforun yanında özel olduklarını hissettirebilirsiniz. Bunu yaparken buklet ürünleri üzerinde, paketlerinde kendi logonuzu kullanarak markanızı unutmamalarını sağlayabilirsiniz.

Otel buklet ürünleri konusunda her geçen gün tasarım çeşitliliğimizi artırmaktayız. Otel buklet setlerini otelin müşterilerine uygun, onların her türlü ihtiyaçlarını düşünerek otel yönetimleri ile beraber uzman temsilcilerimizle beraber karar veriyoruz. Bu karar neticesinde oluşturulan buklet ürünlerini setler halinde oluşturarak üretimini sağlıyoruz. Üretimi yapılan ürünlerin siparişlerini önceden belirlediğimiz tarihte ilgili otele teslim ediyoruz.

Ürünlerimiz Dünya’nın her yerinde, otellerde kullanılmaktadır. Ürünlerimiz başta İstanbul, Ege ve Akdeniz illerinde olmak üzere Avrupa, Amerika, Asya, Afrika ve Avustralya’daki birçok ülkeye ihraç edilmektedir. Ürünlerimiz her geçen gün daha fazla ülkede beğenilmektedir.

Buklet ürünler kozmetik ürünlerkişisel bakım ürünleribanyo setlerisabunlarşampuanlarterliklertraş setleritek kullanımlık ürünler gibi otellerin belirledikleri ürünlerden oluşmaktadır.

Ömür Buklet, üretim kalitesini şirket değeri olarak kabul ederek üretilen her üründe ayrı bir heyecanla ve özenle hazırlayarak kaliteyi standart hale getirmeyi başarmıştır. Önceliklerimiz arasında, müşteri memnuniyeti, kaliteli ve özenli üretimin yanında uygun satış şartları ve satış sonrası hizmetleri, zamanında teslimat anlayışı ile değerli paydaşlarımızın müşterileri ile ilişkilerini memnuniyet durumuna getirerek sizlerle uzun vadeli olarak bu memnuniyet halini devam ettirmek istemekteyiz.
Otel Buklet Setlerinde
Müşteriler için Doğru Çözümler
Mükemmel Ambalaj ve Tasarımlar
Kendi Tesislerimizde Size Özel Üretim
Doğal Ürünler
Zamanında Teslim